Eladó ház - Dabas

kétgenerációs!
Kétgenerációs
KAPCSOLAT
Adamcsik Judit

+36 70 883

aj@

Az időpont kérés naptár ikonja
IDŐPONTOT KÉREK
A visszahívás kérés telefon ikonja egy azt körbe ölelő nyíllal

Belső terület

114 m²

Telek terület

1300 m²

Tájolás

dél

Építési állapot

használt

Építési mód

szilikát

Szobák száma

6 szoba

Épület szintje

1.

Épült

1985

Ingatlan állapot

kívül: jó
belül: jó

Klíma

van

Szigetelés

5 cm

Ablak szerkezete

3 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
752_adimp

Pest megye, Dabas

Irányár

84.99 M Ft
(745.53 E Ft/㎡)

Szobák

6 szoba

Terület

114 m²

Telek terület

1300 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
CSOK Pluszra, Otthon Start Hitelre alkalmas kétgenerációs családi ház!
Kizárólag az Adamcsik Ingatlan kínálatában!
Dabason kínálok megvételre egy 1300 m²-es, összközműves telken elhelyezkedő, nettó 114 m² alapterületű, kétgenerációs családi házat, amely kiváló lehetőséget nyújthat nagyobb családok, összeköltözők vagy akár többgenerációs együttélés számára is.
Az ingatlan két különálló lakrészből áll, így a közös együttélés mellett a privát élettér is biztosított.
A nagyobb, körülbelül 70 m²-es lakrészben 3 hálószoba, amerikai konyhás nappali, fürdőszoba és külön mellékhelyiség került kialakításra.
A kisebb, mintegy 44 m²-es lakrész praktikus elrendezésű: 1 szoba, konyha-étkező-nappali, fürdőszoba, valamint spejz található benne.
Az otthon fűtéséről gázkazán és vegyestüzelésű kazán gondoskodik radiátoros hőleadással, míg a nagyobb lakrészben kandalló biztosít alternatív fűtési lehetőséget és kellemes hangulatot a téli hónapokban.
Mindkét lakrészben inverteres klíma került felszerelésre, hozzájárulva az egész éves komfortérzethez.
A ház 1985-ben épült, 5 cm-es szigeteléssel rendelkezik.
2020-ban az összes nyílászáró cseréje megtörtént korszerű műanyag szerkezetekre, amelyek szúnyoghálóval és alumínium, hőszigetelt redőnnyel felszereltek.
A telken továbbá két garázs és egy fedett tároló is megtalálható, így a tárolási és parkolási lehetőségek is kényelmesen megoldottak.
A kert öntözéséről fúrt kút gondoskodik, az első kert részben pedig automata öntözőrendszer került kialakításra.