Eladó ipari és kereskedelmi telek - Dabas

KAPCSOLAT
Kovácsné Zelenák Adrienn

+36 70 545

iroda@

Az időpont kérés naptár ikonja
IDŐPONTOT KÉREK
A visszahívás kérés telefon ikonja egy azt körbe ölelő nyíllal

Telek terület

5400 m²

Ingatlan azonosító:
695_adimp

Pest megye, Dabas

Irányár

54.99 M Ft
(10.18 E Ft/㎡)

Telek terület

5400 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Ipari ingatlan kiváló elhelyezkedéssel, telephelyengedéllyel – akár cserével is!
Dabason megvételre kínálok egy 5.400 m²-es, mely GIPE6-os övezeti besorolású, így ipari, logisztikai, raktározási célra is kiválóan alkalmas.
A terület részben murvás burkolattal ellátott, a telek teljesen körbekerített.
Közmű jelenleg nincs a telken, de a megközelítés könnyű és közvetlen.
Az ingatlan tehermentes.
Ingatlan csere is szóba jöhet – elsősorban budapesti, felújítandó lakás érdekelné a tulajdonost!
Hívjon bizalommal, hogy személyesen bemutathassam Önnek, ezt a remek ár/érték arányú ingatlant!
Kovácsné Zelenák Adrienn
Szolgáltatások:
Ingatlanok értékesítése-bérbeadása
Adásvételi szerződés teljes körű lebonyolítása
Jogi tanácsadás
Energetikai tanúsítvány
Bankfüggetlen, díjmentes Hitelügyintézés
Hivatalos Értékbecslés
Belsőépítészet-Lakberendezés
NAPELEMRENDSZEREK TELEPÍTÉSE
Hirdetéseink megjelennek angol és német nyelvű weboldalakon is

INGATLAN ADATAI

Ingatlan jellege
telek
Telek terület
5400 m²

Kovácsné Zelenák Adrienn

+36 70 545 5745

iroda@adamcsikingatlan.hu

KAPCSOLAT
Kovácsné Zelenák Adrienn

+36 70 545

iroda@

Az időpont kérés naptár ikonja
IDŐPONTOT KÉREK
VISSZAHÍVÁST KÉREK